Skip to main content
Home » Blog » MD Poland official partner Dowsil™ in Poland

Z przyjemnością informujemy, że firma MD Poland poszerzyła w ostatnim czasie swoje portfolio produktowe o renomowane produkty firmy Dowsil. To partnerstwo stanowi kolejny krok w kierunku naszego zaangażowania w oferowanie naszym klientom najwyższej jakości rozwiązań w zakresie materiałów silikonowych.

Dowsil to marka uznawana za doskonałość w produkcji zaawansowanych materiałów silikonowych

Dowsil to marka uznawana za doskonałość w produkcji zaawansowanych materiałów silikonowych, zaprojektowanych z myślą o zaspokojeniu najbardziej złożonych potrzeb różnych gałęzi przemysłu. Nasza współpraca z Dowsil pozwala nam oferować pełną gamę produktów obejmujących uszczelnianie, klejenie i ochronę, a wszystko to poparte reputacją firmy Dowsil w zakresie innowacyjności i niezawodności.

 

Jesteśmy zdeterminowani, aby służyć naszym klientom najbardziej zaawansowanymi i dostosowanymi do indywidualnych potrzeb rozwiązaniami i jesteśmy podekscytowani, że możemy teraz oferować produkty Dowsil w ramach naszej oferty.

Aby uzyskać więcej informacji lub omówić swoje specyficzne wymagania, skontaktuj się z nami bezpośrednio: mdpoland.pl/dowsil. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie do MD Poland i nie możemy się doczekać współpracy z Państwem, aby osiągnąć Państwa cele dzięki wysokiej jakości produktom i doskonałym usługom.