Skip to main content
Home

DOSTARCZAMY ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE DOBORU SPECJALNYCH SMARÓW, KLEJÓW I USZCZELNIACZY DO OCHRONY ELEKTRONIKI

Kontyntynuj

Marki klejów przemysłowych i smarów

Nasi technicy wiedzą, jak zidentyfikować spośród najbardziej prestiżowych marek na świecie, który środek smarny, klej i elektroniczny produkt ochronny jest idealny do danego zastosowania, z poszanowaniem wszystkich wymagań technicznych w celu wsparcia projektu i produkcji. Nasza gama klejów, uszczelniaczy i specjalistycznych środków smarnych jest najbardziej kompletna, jaką można znaleźć, od ekstremalnych zastosowań w wojsku i przemyśle lotniczym po standardowe potrzeby przemysłu.

Filter

Nasza cel

Skupiamy się na sukcesie naszych Klientów. Podążamy za Tobą przez cały proces: od etapu projektowania, poprzez industrializację, a nawet poza produkcją. Naszym celem jest oferowanie wsparcia technicznego naszym klientom i znalezienie najlepszego rozwiązania w zakresie smarów, klejów i ochrony elektronicznej w odpowiedzi na Twoje zapotrzebowania.

Znajdź odpowiedni produkt do swojego zastosowania

Skorzystaj z naszego przewodnika po produktach, pomożemy znaleźć odpowiedni produkt dla Twoich potrzeb. Dane techniczne, zastosowanie oraz specyfikacja produktów, pomogą Ci rozwiązać problemy związane z przyczepnością, smarowaniem oraz elektroniką. 

Kleje

Kontyntynuj

Smary

Kontyntynuj

Elektronika

Kontyntynuj

Nasze umiejętności

Specjalizujemy się w skomplikowanych zastosowaniach naszych produktów oraz w nietypowych projektach. 

  • Smary specjalistyczne
  • Kleje przemysłowe i uszczelniacze
  • Materiały do ochrony elektroniki

MD Poland jest twoim partnerem technicznym

MD Poland jest twoim partnerem technicznym w zakresie smarów specjalistycznych, klejów oraz uszczelniaczy a także w procesie enkapsulacji i tworzeniu powłok ochronnych. 

Firma specjalizuje się w sprzedaży bezpośredniej, we współpracy z przedstawicielami dostępnymi na terenie całego kraju.