Skip to main content
Home » MD Poland Produkty » Kleje przemysłowe

Kleje przemysłowe mogą przyśpieszyć procesy produkcyjne obniżając koszty produkcji, zwiększając jednocześnie jej wydajność. 

Kleje są najlepszą metodą alternatywną dla tradycyjnych metod mocowań mechanicznych, takich jak spawanie czy nitowanie. Mogą pomóc procesowi produkcyjnemu Twojej firmy w osiągnięciu znaczących korzyści – od obniżenia kosztów produkcji po zwiększenie niezawodności i wydajności produktu.
Włączenie klejów do procesów produkcyjnych zapewni firmie ogromną przewagę.

Przedstawiciele MD Poland udzielą Ci wsparcia w procesie dopasowywania oferty.

Adhezja jest szczególnym procesem, ponieważ jej działania, nie można ocenić na podstawie końcowych efektów pomiarów na produkcie, dlatego ważna jest metodologia planowania, kontroli i kwalifikacji. 

Skontaktuj się z nami

Przetestuj nasze kleje

Kleje do uszczelniaczy elastomerowych

Elastomerowe kleje uszczelniające charakteryzują się dużą elastycznością, które przy różnych współczynnikach rozszerzalności, wstrząsów i wibracji generują zmniejszone naprężenia nawet na różnych podłożach.

Kleje strukturalne

Kleje strukturalne charakteryzują się doskonałym uszczelnieniem, które pozwala na działanie mechaniczne na różnych podłożach. W związku z tym, kleje te mogą zastąpić tradycyjne metody montażu jak nity, śruby czy spawanie. 

Anaerobic adhesives

Zgodnie z naszym zobowiązaniem do tworzenia rozwiązań, które są bezpieczniejsze dla użytkowników i lepsze dla środowiska, kleje anaerobowe Born2Bond™ nie są oparte na rozpuszczalnikach, a wybrane klasy posiadają certyfikat NSF.

Instant adhesives

Do tej pory wydajność i zastosowania klejów inżynierii natychmiastowej były ograniczone przez ograniczenia istniejących technologii cyjanoakrylanowych.

Anaerobic adhesives md poland bostik

Jakie są rodzaje klejów przemysłowych?

  • MD Poland posiada szeroką ofertę klejów: od klejów strukturalnych po uszczelniacze silikonowe. Umożliwia to szerokie i bezpieczne działanie w dowolnym sektorze przemysłu. 
  • Przedstawiciele MD Poland wiedzą, jak wśród najbardziej prestiżowych marek na świecie wskazać, który klej będzie najlepiej dopasowany w odpowiedzi na zapotrzebowanie klienta, biorąc pod uwagę wymagania techniczne  dotyczące projektowania i produkcji. 
  • Zawsze bierzemy pod uwagę wymaganą moc klejenia, materiały i warunki użytkowania, podłoże a także środowisko, zdrowie i bezpieczeństwo pracowników.
  • Nasze innowacyjne kleje zostały tak opracowane, aby wytrzymały ekstremalne uderzenia i siły odrywania, zapewniając doskonałą wytrzymałość na powierzchni oraz odporność na chemikalia i wahania temperatur.
Wybierz klej