Skip to main content
Home » MD Poland Produkty » Ochrona elektroniczna

Innowacje elektroniczne dotykają prawie każdego aspektu naszego życia. 

Jeździmy pojazdami hybrydowymi i elektrycznymi z zaawansowanymi systemami wspomagania kierowcy, używamy smartfonów do zarządzania naszą pracą, które jednocześnie informują nas o wszystkim co się dzieje dookoła nas, kontrolujemy naszą przestrzeń życiową z pomocą podłączonych urządzeń domowych.

Wiele lat temu niektóre z tych innowacji były tylko marzeniem. MD Poland jest wiodącym dostawcą materiałów do montażu i ochrony elektroniki. 

Nasze zaawansowane formuły obejmują gamę produktów, które ułatwiają połączenia elektryczne, zapewniają integralność strukturalną, ochronę przed czynnikami zewnętrznymi oraz przenoszą ciepło, zapewniając coraz bardziej niezawodne działanie. 

Jesteśmy dumni, że możemy dystrybuować produkty, które ulepszają dzisiejsze technologie elektroniczne i umożliwiają przyszłe postępy. 

Innowacyjne firmy decydują się na współpracę z MD Poland ze względu na szeroki zakres dostępnych materiałów, rozległą wiedzę na temat zastosowań oraz zrozumienie nowych wyzwań w elektronice. 

Niezależnie od wyzwania, pomożemy Ci znaleźć niezawodne, opłacalne rozwiązanie i wesprzemy Cię przez cały cykl trwania Twojego projektu za pomocą zespołu sprzedaży i wsparcia technicznego.

Przedstawiciele MD Poland wiedzą jak, wśród najbardziej prestiżowych marek na świecie, zidentyfikować które materiały do montażu i ochrony komponentów elektronicznych odpowiadają na Twoje zapotrzebowanie

Respektujemy wszystkie wymagania techniczne, aby jak najlepiej wesprzeć Cię w procesie projektowania i produkcji.

Skontaktuj się z nami

Optymalizuj swój proces wykorzystując nasze materiały dla branży montażu i ochorny elektroniki.

Kleje do elektroniki
Żywice i enkapsulanty
Żele
Powłoki ochronne
Materiały przewodzące ciepło

Wybierz ochronę elektroniki

Przetestuj naszą ochronę elektroniczną

Enkapsulanty

Żywice i enkapsulanty służą do ochrony urządzeń elektronicznych w najtrudniejszych warunkach pracy, chroniąc je przed chemikaliami, wodą lub innymi elementami korozyjnymi.

Powłoka ochronna

W takich środowiskach można zastosować farbę ochronną, aby chronić płytkę drukowaną i jej komponenty, a ostatecznie zapobiegać korozji i uszkodzeniom.

Zarządzanie termiczne

Urządzenia elektroniczne wytwarzają ciepło, które spowalnia prędkość urządzenia iz czasem degraduje element, wpływając w ten sposób na jego wydajność.
Jeśli ciepło nie zostanie wchłonięte i rozproszone, żywotność i niezawodność elektroniki ulegną skróceniu.

Kleje elektroniczne

Kleje i uszczelniacze do elektroniki to kleje, które zapewniają trwałą izolację przed zanieczyszczeniami środowiskowymi, korozją, wilgocią oraz wstrząsami i wibracjami.

Żele

Żele dielektryczne nadają się do płytek drukowanych i modułów mocy. Przeznaczone są do ochrony połączeń przed warunkami środowiskowymi oraz zapewnienia izolacji dielektrycznej.